Pytania i odpowiedzi

Dlaczego kurs on-line w formie video jest lepszy od kursu stacjonarnego?

Przede wszystkim, dzięki temu kursowi uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz, a zadania domowe odrabiasz w dogodnym dla Ciebie momencie. Możesz wracać do tematu po kilkanaście razy.
Forma video kursu pozwala na dokładne zgłębienie tematu. Przy każdej lekcji masz dodatkowo szczegółowy opis danego tematu wraz z wykazem niezbędnych materiałów.
Na kursie stacjonarnym przebywasz określona ilość czasu, i musisz bardzo się skoncentrować by wykorzystać go w pełni. Tutaj możesz przesłuchiwać to samo kilka razy, sięgać po opis i bez stresu działać. Wykorzystujesz na kursie online tak pamięć werbalna jak i wizualną.
Otrzymujesz dostęp do grupy Facebook na której udzielana jest korekta na temat Twojej pracy, możesz uczyć się również na błędach innych i przyśpieszać swoją naukę.
Jeżeli się nadal zastanawiasz, pamiętaj, że możesz poprosić o próbną darmową lekcję lub znaleźć nasze wideo na YouTube.

Jak wygląda wideokurs online?

Po zakupie dostajesz dostęp do panelu kursu – lekcje znajdziesz po zalogowaniu się na stronie. Każda lekcja jest oddzielnym segmentem, czyli składa się z filmu i przydatnych notatek.
Dzięki wersji internetowej możesz skorzystać z kursu gdziekolwiek jesteś, oraz w wygodnym dla ciebie terminie. Jeśli chcesz wykonujesz pracę w weekend, chcesz w tygodniu roboczym. Możesz malować tak w Polsce jak i zagranicą. Tu nie ma granic!

Skąd taka cena kursu?

Kurs on-line jest tańszy ponieważ nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z wynajmem pomieszczenia, ograniczoną ilością osób, mogących wziąć w nim udział itd. Po przekalkulowaniu wszystkich niezbędnych kosztów wyliczyliśmy, że ten sam kurs w wersji stacjonarnej kosztowałby kursanta około 900 złotych. Kurs on-line natomiast jest tańszy by mogła z niego skorzystać większa liczba osób. Wygoda jest w tym, że odrobić lekcję możesz kiedy tylko chcesz i wszędzie gdzie chcesz. Pamietaj tez iż we własnym domu pracuje się wygodniej i spokojniej.
Jakie materiały plastyczne muszę mieć, żeby przejść przez kurs?
Pełną listę podajemy Tobie przy każdym kursie. Służąc radą, proponujemy zakupić materiały w dowolnym plastycznym sklepie internetowym, wtedy będziesz miał atrakcyjniejszą cenę, większy wybór, a także wsparcie telefoniczne bez wychodzenia z domu.

Czy pogodzę kurs z codziennymi obowiązkami, rodziną, pracą?

Jasne!
Kurs on-line to świetne rozwiązanie dla osób które są bardzo zapracowane i trudno im znaleźć chwile dla siebie. Kurs jest udostępniany na określony czas, lekcje pojawiają się kilka razy w tygodniu. Na każdą lekcję potrzebujesz około 2 godziny czasu, ale możesz ją przeglądać wielokrotnie. Możesz też wykonać zadanie kilkakrotnie, póki nie będziesz całkowicie zadowolony z efektu końcowego.

Jakie opcje płatności będą dostępne?

Płatności obsługuje firma PayPal, dlatego będzie można zapłacić kartą lub przelewem.

Czy jest możliwość wykupienia kursu z zagranicy?

Oczywiście jak najbardziej. Możesz opłacić kurs przez system Paypal i masz taki sam dostęp do treści jak kursanci z Polski.

Masz dodatkowe pytanie?

Napisz do nas maila, postaramy się odpowiedzieć na nie.

Newsletter

Chcesz umieć więcej, szukasz natchnienia? Zostaw swojego maila!

Kontakt

PIOTROWIAKDESIGN
Anna Piotrowiak
NIP 8971742501
kontakt@piotrowiakdesign.pl
ul. Żurawia 17, 55-080 Zachowice
+48 506 360 362

2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.