Karykatury

Witam Państwa serdecznie!

Jestem profesjonalną karykaturzystką. Rysunkiem karykaturalnym na żywo oraz ze zdjęć zajmuję się od 14 roku życia. Szybkie, pełne śmiechu obrazki powstały na ulicach w kilku europejskich miastach, i przyniosły radość i śmiech sporemu gronu odbiorców:)

Karykatury na żywo rysuję podczas różnego typu eventow m.in.: na weselach, imprezach firmowych, urodzinach, imieninach, piknikach, konferencjach, innych imprezach plenerowych itp. Rysunki powstają szybko i sprawiają dużo radości i uśmiechu. Gość otrzymuje karykaturę i ma świetną pamiątkę z tego wydarzenia. Każdy rysunek jest zabezpieczany by móc go transportować i oprawić w późniejszym czasie.
Karykatura jednej osoby powstaje w czasie ok. 3-5 minut w technice czarno-białej (węgiel rysunkowy, ołówek, grafit). Każda karykatura wykonywana jest na kartce formatu A3 w pionie bądź w poziomie. Na jednym rysunku może być narysowana jedna osoba lub para. Rysuję, dla chętnych, także kilkoro osób na większym formacie 50×70, np. całą rodzinę bądź przyjaciół. W czasie jednego wieczoru (ok 6 h) może powstać nawet do 100 karykatur w technice czarno-białej. Potrzeba tylko 3 krzeseł i dobre oświetlenie, dostęp do gniazdka by móc ew. doświetlić stanowisko pracy.
W cenę wliczony jest czas mojej pracy oraz wszystkie niezbędne materiały. Dojeżdżam także do innych miast oraz czasami kraju. Wtedy nocleg i koszty dojazdu leżą po stronie zamawiającego. Dla eventów odbywających się we Wrocławiu oraz okolicach (do 30 km) nie będą doliczane koszty noclegu oraz dojazdu.
Zapraszam do kontaktu oraz rezerwacji terminów.