Karykatury

Witam Państwa serdecznie!

Jestem profesjonalną karykaturzystką. Rysunkiem karykaturalnym na żywo oraz ze zdjęć zajmuję się od 14 roku życia. Szybkie, pełne śmiechu obrazki powstały na ulicach w kilku europejskich miastach, i przyniosły radość i śmiech sporemu gronu odbiorców:)

Od 6 lat zajmuję się karykaturą zdjęciową. Do wykonania takiej karykatury potrzebuję dobrych zdjęć. Wspominam o tej ważnej kwestii także na Instagramie: @anna.piotrowiak.

Karykatury wykonuję w dwóch technikach: ołówek+akwarela, marker+pastele. Standardowo czas oczekiwania wynosi 5 dni roboczych. Karykatura ekspresowa jest droższa.

Współpracuję z pracownią opraw obrazów, zatem także dla moich klientów wykonuję usługę kompleksową: karykatura + oprawa.

Koszt ramy: rysunek A4 . Po oprawieniu w passe-partout oraz ramę rysunek ma wymiar 30×40 cm. Koszt takie oprawy wynosi: 100,-., A3 – 130,-

Wysyłka rysunków również jest możliwa na terenie Polski: 20,-

Poniżej koszt karykatury:

A4 1 os. głowa – 100 zł.
A4 1 os. głowa + sylwetka – 150 zł.

A3 1os. głowa + popiersie – 150 zł.

A3 1os. głowa + sylwetka + dodatki – 210 zł.

A3 2os. głowa + popiersie – 250 zł.
A3 2os. głowa + sylwetka + dodatki – 310 zł.

A3 3 os. głowa + popiersie – 350 zł.

A3 3 os. głowa + sylwetka + dodatki – 400 zł.
40×50 cm 4 os. głowa + sylwetka + dodatki  – 450 zł.

Inny rozmiar, inna ilość osób na zapytanie !

Kolor + 30-40% od zamówienia!

Po złożeniu zamówienia obowiązuje wpłata zaliczki na konto: 50%

Przed wysyłką bądź pod czas odbioru osobistego następuje wpłata reszty.

Do Państwa dyspozycji jestem także na  imprezach okolicznościowych :).

Karykatury na żywo rysuję podczas różnego typu eventow m.in.: na weselach, imprezach firmowych, urodzinach, imieninach, piknikach, konferencjach, innych imprezach plenerowych itp. Rysunki powstają szybko i sprawiają dużo radości i uśmiechu. Gość otrzymuje karykaturę i ma świetną pamiątkę z tego wydarzenia. Każdy rysunek jest zabezpieczany by móc go transportować i oprawić w późniejszym czasie.
Karykatura jednej osoby powstaje w czasie ok. 3-5 minut w technice czarno-białej (marker). Każda karykatura wykonywana jest na kartce formatu A3 w pionie. Na jednym rysunku może być narysowana jedna osoba lub para. W czasie jednego wieczoru (ok 6 h) może powstać nawet do 70 karykatur.  Potrzeba tylko 3 krzeseł i dobre oświetlenie, dostęp do gniazdka by móc ew. doświetlić stanowisko pracy.
W cenę wliczone wszystkie niezbędne materiały. Dojeżdżam także do innych miast, wtedy nocleg i koszty dojazdu leżą po stronie zamawiającego. Dla eventów odbywających się we Wrocławiu oraz okolicach (do 30 km) nie będą doliczane koszty noclegu oraz dojazdu.
Zapraszam do kontaktu oraz rezerwacji terminów na lata do przodu :).

Newsletter

Chcesz umieć więcej, szukasz natchnienia? Zostaw swojego maila!

Kontakt

PIOTROWIAKDESIGN
Anna Piotrowiak
NIP 8971742501
kontakt@piotrowiakdesign.pl
ul. Żurawia 17, 55-080 Zachowice
+48 506 360 362

2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.