Testimonials

Iwona

Iwona

Serdecznie polecam zajęcia stacjonarne dla dzieci. Moje dziecko z każdej lekcji przynosi nowy obraz, widzę duże postępy w malowaniu i chęci do podalszych działań twórczych.

Edyta

Edyta

Zakupiłam kurs z obawą czy da nauczyć się malarstwa przez internet. Wcześniej oglądałam dużo filmików na youtube, jednak często te filmy nie pokazują wszystkiego, są w przyspieszonym tempie i mimo tego, że efekt końcowy jest piękny nie jesteś w stanie bez odpowiedniej wiedzy uzyskać tego samego. Na kursach zakupionych w tej szkole lekcje nagrywane są w normalnym tempie i wszystko jest wytłumaczane na bieżąco. Kurs podstawowy akwarelowy jest bardzo dokładny i obszerny.

Małgosia

Małgosia

Posiada Pani talent malarski i jest wspaniałą nauczycielką. Wszystko przedstawione bardzo jasno i przejrzyście. Podobała mi się ta technika “na mokro”, zachęciła mnie prób :).

Angelika

Angelika

Miałam spore obawy przed malowaniem akwarelami. Dopiero ten kurs kurs przełamał moje lęki, aż wreszcie zaczęłam prawdziwie się uczyć tej techniki. Muszę powiedzieć, że technika nieporównywalna do żadnej innej. Technika do zakochania się:)

Weronika

Weronika

Zakupiłam podstawowy kurs córce (13lat) ponieważ bardzo lubi malować i dużo oglądała na powszechnym portalu z filmami, jednak zadawała dużo pytań jak się maluje, ponieważ w filmikach nie pokazują wszystkiego. Zatem zamiast szukać odpowiedzi znalazłam kurs Pani Ani, który wszystko tłumaczy i teraz córka przynosi piękne gotowe prace zamiast szeregu pytań. Powiem, że mnie też wciągnęło.

Newsletter

Chcesz umieć więcej, szukasz natchnienia? Zostaw swojego maila!

Kontakt

PIOTROWIAKDESIGN
Anna Piotrowiak
NIP 8971742501
kontakt@piotrowiakdesign.pl
ul. Żurawia 17, 55-080 Zachowice
+48 506 360 362

2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.