SZKOŁA MALOWANIA AKWARELĄ PIOTROWIAKARTSTUDIO

Szkoła malowania akwarelowego PIOTROWIAKARTSTUDIO jest szkołą dla tych mniejszych oraz starszych dzieci. Dzieci uczą się nie tylko kolorów, ich mieszania, łączenia ale przede wszystkim rozwijają swoją percepcję. Uczą się analizować otaczające ich przedmioty, próbują na nowo patrzeć na nie, odczytywać kształty oraz przekładać je na papier. Malowanie rozwija nie tylko drobna motorykę rąk, uczy również spostrzegawczości i estetyki, pomaga zrozumieć otaczający świat, dodaje pewności oraz  kształci rozwój.

Staram się aby każde zajęcie było dla dzieci ciekawe i rozwojowe. Aby dzieci mogły w pełni poznawać kolory oraz przeróżne techniki malarskie. Zajęcia obejmują nie tylko malowanie ale również rzeźbę. Naturę można poznać tylko dzięki wnikliwej obserwacji, w której pomaga właśnie lepienie.

Będziemy malować, tworzyć i bawić się farbą!

Akwarela rozwesela :)

Co to jest za kurs?

Kurs malarstwa akwarelowego to jest unikatowy program zajęć z malowania przemyślany dla dzieci od 6 do 12 lat. Teoria zajmuje minimum czasu, dzieci uczą się pracować z akwarelą w praktyce, robimy przeróżne ćwiczenia, które są bardzo rozwojowe i ciekawe dla nich. Program jest oparty o moja wiedzę malarską oraz dopasowany do wieku dzieci. Każde zajęcie to nowa praca. Oczywiście będą i takie tematy które pociągniemy dłużej. Te zajęcia świetnie rozwijają umiejętności plastyczne dzieci kształtują ich kreatywność oraz poszerzają horyzonty myślowe. To jest idealna możliwość by energię dziecka skierować na stworzenie pięknych rysunków.

Większa cześć zajęć będzie obejmowała następujące składowe:

– objaśnienia jak pracować z akwarelą, prostym zrozumiałym dzieciom językiem

– krótka teoria by nie zanudzać

– bardzo ciekawe zajęcia praktyczne uwzględniając tematykę bliską dzieciom

– rozwój oraz wzmocnienie twórczego podejścia u dzieci

– delikatne przejście od prostych do trudniejszych tematów

– wciągający program pasujący tak dziewczynkom jak i chłopcom ciągła opieka nad pracą dzieci

– dużo pozytywnych emocji

– ciągła opieka nad pracą dzieci oraz korekty malarza profesjonalisty

mgr. sztuki  Anna Piotrowiak, założyciel szkoły malarskiej Piotrowiakartstudio oraz autor kursup

PRACE AKWARELOWE AUTORKI KURSU